V KRZYŻTOPORSKIE SPOTKANIE MAŁYCH RYCERZY I DAM DWORU

Już po raz piąty odbył się bal karnawałowy zorganizowany 03.02.2018 przez Instytucję Kultury Zamek Krzyżtopór w Ujeździe dedykowany dzieciom z gminy Iwaniska. Jak co roku cieszy się on bardzo dużym zainteresowanie i nie inaczej było w tym roku, gdzie gościliśmy ponad 260 dzieci wraz rodzicami i opiekunami.

Wśród licznych atrakcji jakie staramy się zapewnić naszym milusińskim tradycyjne odbyła się zabawa kostiumowa oraz liczne konkursy prowadzone przez DJ Domana. W przerwie dla najmłodszych został zorganizowany ich ulubiony poczęstunek czyli pizza i napoje. Natomiast dla rodziców został przygotowany w holu słodki stół kawowy.

Główną gwiazdą Krzyżtoporskiego balu był występ Pana Arkadiusza Gwizdały laureata publiczności „Mam Talent” ze swoim jedynym w Polsce Bubble Show. Dzieci miały okazję zobaczyć takie efekty jak: ciężki dym, ogromne smoki, rings, niezwykłe wytwornice baniek i najbardziej spektakularne zamykanie w ogromnej bańce mydlanej.

Stałym punktem każdego balu jest słodka niespodzianka w postaci tortu. W tym roku ze względu na swój V jubileusz tort był ogromny, ważył 30 kg i sądząc po tym jak szybko zniknął był przepyszny a dzieci  bardzo zadowolone.

Kulminacyjnym puntem kończącym każdy prawdziwy bal jest pokaz fajerwerków, zaprezentowane sześciominutowe show zrobiło ogromne wrażenie na naszych milusińskich i mamy  nadzieję że na długo pozostanie w ich pamięci.