Ferie Zimowe 2024

Ferie Zimowe 2024  embarassed trwają

 

Gorąco zapraszamy do Ujazdu w czasie ferii zimowych!

Zamek Krzyżtopór to miejsce pełne magii i niesamowitej historii - miejsce, w którym z całą pewnością nie można się nudzić. Zwiedzajcie  Zamek Krzyżtopór z naszym przewodnikiem w cenie biletu wstępu codziennie o godzinie 13.00,  a w sobotę i niedzielę  o godzinie 11.00 i 13.00.

Zamkowi przewodnicy wprowadzą Was w świat bogatych dziejów Zamku Krzyżtopór, opowiadając o losach zamku  na przestrzeni wieków oraz ciekawe legendy gwarantujące niezapomniany klimat. Chętnych zapraszamy na spotkanie obok kasy biletowej.

Zróbcie niesamowite pamiątkowe fotografie z Zamkiem Krzyżtopór w tle. Zakupcie pamiątki w sklepiku zamkowym, po zwiedzaniu zapraszamy do kawiarni zamkowej, będziecie mogli napić się rozgrzewającej zimowej herbaty oraz zjeść pyszne ciasto w naszej zamkowej kawiarni.

Najmłodszych Turystów pragnących rozwijać swój talent artystyczny zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych. Zajęcia odbywać się będą w okresie ferii w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach 13.00 -15.00

U nas nie będziecie się nudzić

Serdecznie zapraszamysmilesmilesmile

*oferta dotyczy turystów indywidualnych

obowiązuje bilet wstępu na zamek